Sevdiğini Bulmak İçin Dua

Tecrübe ile faydası görülmüştür. Siyah bir kavanoza yazarak içerisine yedi adet biber, yedi adet sarımsak, yedi adet aspur tohumu, yedi tane hurma kurusu, yedi yarça tu, ve yedi insan tırnağı koyarak ağzını kapat ve mumla. Sonra kavanozu bir şeyin içerisine koyarak bir zira’ kadar derinliğe koy.. Ayrıca üzerine bir ateş yak Ateş yanıp soğuyana kadar bekle ve Kavanozu göm. Bu işi issiz veya karanlık bir evde yapmalısın. Yazılacak şey şudur:

İnnallahu yümsi-kü’s-Semâvâti ve’l-arzi en tezûla vele im zâleta in emsekehüma men ehadün min ba’dihi. İnnallahe kâne halîmen Gafûra. Kâlû ya zelkarneyni inne ye’cûce ve me’-cûce müfsidûne fi’l-arzi. Fema’staü en yezharühu ve-ma’stetaû lehü nekba…” Azimet tamam oldu. Bunu Cumartesi günü Zühal saatinde yazmalısın. Yazarken yanında mavi mukte ve amber tütsüsü bulunmalıdır. Yazarken şunu söyle:

sevdiginibulmaduasi“Uktülû fülan bin fülâne vav tı sîn li sevtın sîn el-mütevekkilûn bi sa’ati’l-leyli ve’n-nehhar ve bi hürmeti el-melekü’r-rûhanî rûsâyil” bunun ile yedi defa kasem et. Sıhhati tecrübe edilmiştir. Allah için olsun bunu israf etme. Basit şeyler için de kullanma, en iyisini Allah bilir.

Facebook Comments

Bir önceki yazımız olan Karınla Kavuşma Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Share this post