Malinin prensipleri nelerdir

özellikle büyüye yeni başlayanlar ya da temele geri dönenler içindir.
büyü çalışmalarında üç katı geri gelir diye bir şey YOKTUR. Ancak büyüde 3 temel prensip vardır.
1. enerjini yükselt
2.enerjini programla
3.enerjini yünlendir
enerjinizi yünlendirirken yapmak istediğiniz şeyi hayal ederek programlamaya devam etmelisiniz
ilk adımla başlayalım. herşeyden önce çalışabilmek için daha güçlü bir enerjiniz olmalı.sizin enerjiniz ne kadar güçlü ise o kadar çok enerji doğal olarak yükselir yönlenir ve elde edilir. siz ne kadar tecrübeli olursanız bu iş o kadar kolaylaşır.bu kas çalışmasına benzer ne kadar çok çalışırsanız o kadar güçlenir.
ak büyü kendi enerjinizi kullanma isteğini ve çalışma azminizi artırdığı için yeni başlayanlar için kara büyüden daha uygundur.( kara büyü tecrübe ve yetenek gerektirir.)
meditasyan enerjiyi yükseltme yolları için de en hızlı ve güçlü olanlarından biridir.enerjinizi yükseltmeli ve onu tüm vucudunuzda hissetmelisiniz.
ikinci adım enerjiyi programlamak programlamaktaki kasıt ona ne yapması gerektiğini telkin etmektir.enerjinin kendisi tamamen doğal ve maddiyatsızdır:S
ikinci adımda telkinleri kullanmayı öğrenmelisiniz. telkinler enerjiyi programlamak amacıyla tekrar tekrar söylenen sözcük öbekleridir. geniş zamanda oluşturulmalıdırlar çünkü enerjinin geleck zamanda ne zaman oluşturulması gerektiğini fark edecek sebep sonuç zekaları yoktur.
enerji “nasıl”mantığına sahip değildir aksine programlanmadıkça sonuça götüren en kısa yolu seçer.örneğin bir çoğumuz daha çok para isteriz. sadece daha çok para bana gelsin diye bir telkin yaparsanız bu size yapılacak bir geri ödeme gibi gelebilir.be an kolay yöntemdir.enerjiyi bunu nasıl ve ne şekilde yapacağına dair telkin etmelisiz.
mesela istediğim gibi harcayabileceğim büyük miktarda para istiyorum istediğim gibi harcaya bileceğim ve benim için iyi güvenli ve olumlu şekilde gelen büyük miktarda para istiyorum. bu paranın bana gelmesini istiyorum.
telkinler niyetle tekrar edlimelidirler, beş ila on ya da daha fazla tekrar edilmelidirler. enerjiyi 3.cu adımda da anlatıldığı gibi gün boyunca telkinleri tekrar ederekte güçlendirebilirsiniz.
ASLA UNUTULMAMALIDIR Kİ ENERJİ NEDEN-SONUÇLANDIRMA YETENEĞİNE SAHİP DEĞİLDİR VE HER ZAMAN EN KISA YOLU SEÇER.
3. adımda enerjiyi yönlendiriyoruz. bunu yapmak istediğiniz şeyi imajin ederek yapıyoruz.Ak büyüde kullanılan enerji beyaz altın parlaktığında ve güneş kadar parlak imajin edilmelir.
bu parlak enerji kenidinizin ve /veya istediğiniz şeyi sararken hayal edin. hayelinizin şu anda meyadan geldiğini imagin edin.
örneğin para ile ilgili verdiğimiz örnek üzerinden devam edersek parayı kendinize çektiğinizi hayal edin (dolu bir cüzdan vs) hatta parayı hissedin kokusunu alın ve dokunun ne kadar gerçekçi ve çok astral duyular kullanırs anız ve nekar parlak ve yoğun enerji ile nufuz ederseniz o kadar etkili olcaktır.mutlu hissetmeyi de unutmayın.
mesela sağlık için yapılan çalışmada hasta organınızı dünüşünerek enerjiyi yonlendirin onu telkin edin ve mutlu ve sağlıklı hissedin gerçek yaşamda sanki zaten
sağlıklymış gibi mutlu hissetmeye devam edin.
şimdi çalışmalarınızı boşverin ve başka şeyler düşünün. bu umutsuz durumlarda zor hatta imkansız olabilir çünkü baskı işe koyulan enerjinin geri çekilmesine neden olabilir.sadece imajin edin ve işe yaradığını düşünün bunun tek istisnası yukarıda da belirtiğim gibi gün çerisinde yapılan telkin tekrarlarıdıtr. bu tekrarlar enerji güçlendirir.
sadece baskı yaratmayın ve oluruna bırakın baskı işiniz de bilinç eksikliğine neden olur ve herşeyi mahveder

Facebook Comments

Bir önceki yazımız olan Maymun fenomeni nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Share this post