Kendini iyi hissetmek için dua

Kendini iyi hissetmek için dua

Namazda, taharette, vesair bütün hususlarda Şeytanın vesvesesinden kurtulmak için her gün on (10) kere bu dua ya devam etmek çok faydalıdır.
Euzübillahimineşşeytanirraciym. Deyip sol tarafına tükürür ve devamında;
Amene billahi ve bi rasulihi ve hasbiyallahü vela ilahe illallahül evvelü vel ahiru vezzahiru vel batınu ve hüve bi, küllişeyin aliym. Vela havle vela kuvvete illabillahil aliyyil aziym* okunur.

NAZAR İÇİN

Nazar olmuş kimse için, Esma-i sebayı su üzerine oku ve suyu nazar olan kişiye içir. Daha sonra yedi karış uzunluğunda keten olan bir ip alıp, Esma-i sebayı bir defa ipin üzerine oku ve ipi o kişinin üzerinde bir defa çevir. Aynı ameli altı defa tekrar et. Yedi defa okuyup çevirdikten sonra, o kişinin sağ omuzundan, sağ eline kadar ölç. Aynı şekilde sol omuzundan sol eline kadar ölç. Eğer ip iki tarafındada aynı gelirse, o kişide nazar yoktur. Eğer ip uzarsa, nazar değiren onu seven birisidir. Eğer ip kısalırsa, onu sevmeyen kötü gözlü birinin nazarı değmiştir. Bu işlemi ip normal olana kadar devam edersin. Ama sen o kişinin etrafında ipi çevirirken sakın ipi yere koyma! Amelini tamamladıktan sonra ipi dürer ve nazarı olan kişinin üzerine asarsan, Allah c.c. ın izniyle şifa bulur.

Facebook Comments

Bir önceki yazımız olan istediğin kişiyle evlenmek için dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar

  • Hakiki aşkı bulmak için dualar büyüler
  • Sevmeyen kişi için dualar büyüler

Share this post