İşlerin açılması ve bereketli olması için büyü

Eklentide verilen tılsım işlerinizin açılması, bereket, iş başvurusunda bulunduysanız kabul şansınızın artması, müşteri sayısında artış gibi niyetler için kullanılabilir. Başkası tarafından daha önce denenmiş ve başarıya ulaşmış bir tılsımdır. Deneyen kişi majikal gün-saat-mürekkep gibi konulara dikkat etmediğini ve sadece tılsımı hazırladığını, buna rağmen tılsımın başarıya ulaştığını belirtmiştir. Ama tılsımın kuvettinin tam olarak etkin olması için bu gibi önemli işlem hususlarına dikkat etmek gerekir.

Üyelerimizi hazıra konmaya alıştırmak istemediğim için Jüpiter günü ve saatini forumdan araştırmalarını talep ediyorum nitekim bu bilgiler mevcut. Ayrıca Jüpiter’in diğer bir ismi Müşteri’dir, Havas ile ilgili başlıklarda bulabilirsiniz.

Ayrıca 4’lü vefk görünümünde olan kısımda rakam değil, haliyle İbrani harfleriyle rakama eşdeğer olanları yazacaksınız. Jüpiter Kamea’sıdır. Fazladan araştırma yapmayın diye, Kamea’nın İbrani harflerine eşdeğer olarak yazımını eklentide ayriyetten paylaşıyorum. Umarım işinize yarar.

Hazırlanış sırası şöyledir.
1- Haç şekli.
2- Şekli karelere bölen iç çizgiler ve en tepede, ortasında Davud Yıldızı bulunan çizgi.
3- Orta sütundan başlayarak
a-) En üstteki kare
b-) Bir altındaki Davud Yıldızlı kare
c-) Kamea (İbrani harfleri şekliyle)
d-) En altta kalan İbranice harfler, EL ve ARARİTA yazmaktadır.
4- Sol tarafta kalan Jüpiter sembollü kare
5- Sağ tarafta kalan sigilli kare.
6- Kamea’nın sağına düşen 3’lü sigil
7- Sağ üst köşede bulunan Melek Pachaiel Sigili (Ek olarak verilmiştir daha net görebilmeniz için.)
8- Sol üst köşeye düşen Melek Tzadkiel Sigili (Yine Ekte verilmiştir.)
9- Kamea’nın sağına düşen Tzadkiel Sigili.

İyi Forumlar Dilerim.

Düzeltme: Kağıdın ya da ne üzerine çizdiyseniz onun ön yüzüne bu tılsımı, arka yüzüne Jüpiter’in 1. Pentakelini çizmelisiniz. İnternette bulunmaktadır lütfen aramaktan çekinmeyiniz. Araştırma yeteneklerimizi geliştirmekten kaçınmayalım!
Eklenmiş Resmin Onizlemesi

Facebook Comments

Bir önceki yazımız olan Zeka acmak için merkür büyüsü başlıklı makalemizde aptallıktan kurtulma büyüsü, zeka acma büyüsü ve zekileşme büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar

  • Müşteri Çağırma Duası
  • Acil Müşteri Çağırma Duası
  • ibranice bereket duası

Share this post