Gönül bağı Muhabbet için dua

Gönül bağı Muhabbet için dua

Bir kimsenin burcu Hamel ise gezegeni Merih, cinsiyeti erkek olup anasırı ateştir. Bu burca mensup olan kişinin vücuduna temas etmiş elbise parçasına aşağıdakileri Salı günü yazdıktan sonra, yazdığımda ateşte yakarsan olacak olan acaiblikleri görürsün. Yazılacak olanlar budur

muhabbet-duasiVav he üç he he dokuz beş altı üç sekiz üç yedi yedi bir bir bir beş altı üç beş bir he he he bir bir bir he üç dokuz yedi dokuz lamelif he bir üç altı bir bir bir Summün bükmün umyün fehüm la yerciun. Ala ışki mehabbete fülanete binti fülanete ala hubbi fülan ibni fülanete.

Bir kimsenin burcu Sevr ise gezegeni Zühre, cinsiyeti dişi olup, anasırı topraktır. Bu burca mensup olan kişi için, aşağıdakileri yazıp matlubunun kapısı eşiğine gömersen olacak olan acaiplikleri görürsün.

Yazılacak olanlar budur :

gonulbagi

He he üç lamelif dokuz sin ayın iç altı beş beş altı iç iki bir bir bir dokuz dokuz beş sin ayın sin nun sat üç bir bir bir altı üç he he bir bir bir üç bir bir iki beş dört altı sekiz sekiz sekiz üç yedi dokuz dokuz beş dokuz beş altı bir bir üç bir bir ayın beş Ala mehabbeti ışkı fülan ibni fülanete ala hubbi fülanete binti fülanete .

Bir kimsenin burcu Cevza ise, yıldızı Utarid, cinsiyeti erkek olup, anasırı Havadır. Bu burca mensup olan kişi için, Çarşamba günü güneş doğduktan sonra aşağıdakileri yazıp, havaya asarsın.

 

Bir bir bir mim mim üç altı he he üç altı üç altı üç dokuz üç bir bir bir altı üç yedi sekiz üç dokuz dokuz üç beş beş altı üç sekiz bir bir üç bir beş dokuz bir beş altı üç bir bir sekiz üç sekiz sekiz üç bir bir altı altı lamelif lamelif Ahriktü kalbe fülanete binti fülanete ala hubbi fülan ibni fülanete.

Bir kimsenin burcu Esed ise gezegeni Şems, cinsiyeti erkek olup, anasırı ateştir. Bu burca mensup olan kişi için, Pazar günü öğlen vakti aşağıdakileri yazıp, yazdığını ateşte yakarsın.

Yazılacak olan budur :

2He he he lamelif üç dokuz sin ayın üç sin sat mim dokuz dokuz beş altı iki tı tı üç altı dokuz bir bir bir üç beş altı üç bir altı üç bir sekiz üç bir bir altı he he he iki mim sin nun altı üç bir altı üç sekiz Aleyküm Ya Habekahan Ya Sayman ve Tuşükin ala ışkı mehabbeti fülan ibni fülan.

Facebook Comments

Bir önceki yazımız olan Herkesin Okuduğu Geri Getirme Duası başlıklı makalemizde aşık etme büyüsü, aşk büyüsü yapan medyum ve bağlama büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this post