Erkekliği bağlı olanı çözmek için dua

Erkekliği bağlı olanı çözmek için dua

Matlubunun vücuduna temas etmiş elbise parçasına Esma-i seba dan şu üç ismi:

ve matlubunun ismini hurufu mukatta’ olarak yaz. Ama bu ameli Pazar gününe denk gelen arabi ayın üçüncü gecesi yaz. Yazdıktan sonra yeni bir kandilde katran ile fitil gibi yaparak yak. Matlubun seri bir şekilde yanına gelir. Yanına geldiği zaman, kandili söndürüp soğuk su içine koyki, matlubun istirahat etsin. Daha sonra Esmai sebayı Karga kanı ile

Nezele mines sema-i melekün min demin rakibün ala feresin min demin biyedihi arinun min demin yadribüd deme kezalike nenzeku fülanete binti fülanete.bir defa oku. Sonra yazdığın bu kağıdı suda ıslatıp, yazıyı su ile ezdikten sonra, bu suyu matlubuna içirirsen bu tesirden kurtulur.Yapacağın her ameli iyi düşün, yapacağın amelin şartlara uygun olduğunda ve tasrifte (kullanmak) onların usülüne uyarsan, bütün amellerin sahih olur.

Esma-i sebanın şartı, isimler şu harflerle yazılır:

Facebook Comments

Bir önceki yazımız olan Eşimi nasıl kendime bağlayabilirim dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar

  • erkekliği bağlı olanı çözmek için dualar
  • bağlı erkeği çözmek için dua
  • çok güçlü korunma duası
  • erkekligi b
  • erkekligi bagli olani cozme

Share this post

2 thoughts on “Erkekliği bağlı olanı çözmek için dua

  1. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum olcay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde olcay hocam evliliğimi kurtardı.

  2. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum olcay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Olcay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)