All Stories

Çingeneler , anahtar bulmanın hayatınıza ugur getirecegine ve kısa bir zaman sonra size aşkta evlilikte, işte ve herhangi bir onemli mevzuda başarı kapılarını acacagina inaniirlar..

Verimlilik Şişesi Hem bir bebek için gemde projeyi verimli kılmak amacıyla, verimlilik şişesi, sempati büyüsünde güçlü bir odak olarak kullanılabilir. Bu şişelere kırmızı şarap ve biberiye doldurulurdu. (Bereketin sembolü olarak pirincin yanısıra fındığında havaya saçıldığı) bir düğün töreninden sonra, gelin,…

Bu büyüler yapilirken, daha güclü titresimler saglamak için esans yagları kullanılır. Bu karısımlar, mumları yaglamak ve eşyaları kutsamak için hazırlanır. Deriye sürülmez ve duşta kullanılmaz.

Istenmeyen bir boşanma halinde,ayrılan eşin dönmesini isteyen birinin,bir mor mum yakması gerekir.Sagdan sola dogru bir mum batırarak mumu delin. Ignenin ucunun sol taraftan gözükmesi gerek. Sonra bir mavi başlı toplu igne ile mumu,soldan saga dogru delin.Bunu yaparken,toplu ignenin yönünü düşünün…

Çingenelere göre, delikli bir taş kötülüklere göre muska sayılırdı. Bu taşın sanki herseyi gören bir göz gibi, bir ipe baglanip kapıya asılması gerek..

tüm mabetlerin girisinde “kendinizi taniyin” kelimesi yazilidir bu islemin ilk adimi olarak, bu büyüyü yapabilrsiniz.kendi basariniz veya basarisizlaiklarinizi inceleyerek ve onu sadece kendiniz bilerek,hayatinizi degistirebilirsiniz.

Bir ciftin, evlenip evlenmeyeceklerini anlamak icin, elmanin iki cekirdegini, atesin icine koyun. 2 cekirdek patlarken, ayni yone hareket ederlerse, “evlenecekler” , ters yonde hareket ederlerse” Evlilik yok”, ikisi de patlamayip sakin bir sekilde yanarsa, cingenelere gore’ “hic evlilik teklifi olmayacak”…

ingeneler , ateş etrafında veya güneşli vardoların icinde bereket ve bolluk için büyü yaparlar. Bu bahsedecegimiz büyü yuzyıllar boyu cok populerdi.

Elmanin cekirdegini alin ve ona, sevdiginiz kisinin adini verin. Bu cekirdegi atesin icine koyun. Cekirdek patlarsa, “sevdiginiz sizi cok seviyor” demektir. Cekirdek, sakin bir sekilde yanarsa, “bu kisi sizin gercek askiniz degildir”.

Çingeneler, tarot kartlarına cok inanirlar. Bu para kazandıran büyünün yapılması 14 gün sürüyor. Bunun icin tarot kartlarından seçilen 14 tane para takımı kartlarına ve 14 tane yeşil muma ihtiyacınız olacak.

Müstakbel eşinizin veya sevgilinizin adının veya soyadının ilk harfini tanısmadan önce bilmek için; Çingenelerin kullandiklari bu yontemi deneyin. Gelen Aramalarkadınlar hamamı görüntüleri

Ruhunu/Cinini kendime bagliyabilmek icin oldukca etkili bir büyü vardi ama unutum.Bazi düsüncelerimde yaniliyorsam beni dogrulayiniz.

Çingenelerin bir baska uygulamasi ise leo büyüsü. Yeni ay gecesinde dileklerini defne yapragi üzerine yazip , disariya cikip aya bakarlardi.. Yaprak 3 kere öpülüp yastik altina konarak yatilir. Defne agaci gunesin etkisinde ve leo hakimiyetinin altindadir . Bu büyü en…

Çingenelere göre, kendinizi veya sevdiginiz birisini ugursuzluktan kurtarmak zor degil. 3küçük kavanoz ve 9 baş sarımsak ve beyaz gülden bir suru diken alin.. dikenleri sarımsak baslarına sokun. Her kavanoza 3 bas sarımsak koyun. Her kavanozu cami kapisini gorecek mesafede topraga…

Eski sevgilinin kötülüklerine karşı yapılacak bir işlemdir.Vefk ilmi ile hazırlanır ve oldukça etkilidir.Ayrıntılı bilgi için hemen arayın.

Sevdiğiniz kişiyi kadınlardan uzak tutmak için yapılcak bir işlemdir.Vefk ilmi ile hazırlanır ve oldukça etkilidir.Ayrıntılı bilgi için hemen arayınız.

Sevdiğiniz kişiyi erkeklerden uzak tutmak için yapılcak bir işlemdir.Vefk ilmi ile hazırlanır ve oldukça etkilidir.Ayrıntılı bilgi için hemen arayınız.

Bağlılık Büyüsünün bir çeşitidir.Vefk ilmi ile hazırlanır ve oldukça etkilidir.Ayrıntılı bilgi için hemen arayın.