Çocukların takip sistemleri

Ülkemizde son yıllarda adını oldukça sık duymaya alıştığımız telefon dinleme cihazları ile çocuklarınız nerde olursa olsun anlık olarak nerde kimlekonuştuğunu kimlere mesaj attığını öğrenebiliyorsunuz.Bunlara beraber casus yazılımın yüklü olduğu telefonda yer tespiti bile yapabiliyorsunuz.Bu yazılar ile artık telefon dinlemek oldukça kolay sadece telefon görüşmlerini takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna bu yazılımı yüklemeniz yeterli olucaktır.

Spybubble istediğiniz yerde, gizlice cep telefonlarını takip etme fırsatı sunuyor. Spybubble’ın fonksiyonları:

E-Posta takibi : Alınan ve gönderilen bütün e-posta mesajlarını oku. Bu fonksiyon kullanıcılar tarafından en fazla kullanılandır. Gerçekten gerekli bir fonksiyondur. Kullanımı kolaydır.

Sms takibi : Gönderilen ve alınan tüm sms ve telefon numaralarının farkında olun. Eşinizn veya çalışanınızın telefonunu izlemek için çok yararlı : sms’lerle gerçeği keşfedin.

Çağrı takibi : Ekstra fonksiyon! Belkide en fazla kullanılan fonksiyon : Gelen ve giden bütün çağrıları, geçmiş çağrıları bilin.

Gps konum bulma : Telefon nerede? Google harita ile konum bulma ( çocukların güvenliği için en iyi fonksiyon )

Fotoğraflar & Videolar : Takip ettiğiniz telefon tarafından çekilen bütün fotoğraf ve videoları görün. Kolay fonksiyon: akıllı telefonun bütün medyasını görün.

Url ve web izleme : İnternet sonuna kadar açık bir kapı : hangi web sitelerinin ziyaret edildiğini ve dahasını keşfedin…..

Arama kaydı : Spybubble pro ile: aynı zamanlı telefon konuşma kaydı ve herşeyi duyun. (eşinizin telefon konuşmalarını takip için ideal fonksiyon).

Görünmezlik : Spybubble tamamen sessiz ve görünmez. Telefon tarafından saptanamaz: düğme yok, ses yok, simge yok. Casus programlarındaki en iyi fonksiyonlardan biri!

Facebook Comments

Bir önceki yazımız olan Şeytan nasıl kandırır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Share this post