Buluşmak İçin Dua

Uzaktaki birini geri getirmek için okunan çok tesirli dualardan biridir.
Bir Arabi ayın ilk Cuma günü sala vaktinde ak günlük denilen tütsüden yakarak kırk bir adet kara biber tanesinin her biri üzerine amenerrasulü(bakara suresinin son iki ayeti) ve bir vedduha su-resi okunarak bir biri peşine ateşe atılarak yakılırsa niyetine yakılan kişi derin bir aşk ve heyecanla her nerede ve ne kadar uzakta olursa olsun döner gelir.Şartı ise helal konusunda kullanılması icap etmektedir.

bulusmak-icin-dua

Bismillahirrahmanirrahim. Kemain enzelnahü mines sema-i fahteleta bihi nebatül ardı feesbeha heşimen tezruhür riyah. Hüvallahüllezi la ilahe illa hüve alimül ğaybi veş şehadeti hüver rahmanürrahim. Yevmel azifeti izil kulübü ledel hanaciri kazimine ma liz zalimine min hamimin ve la şefiın yuta’. Alimet nefsin ma ahdarat. Fela uksimü bil hunnesi elcevaril künnes. Velleyli iza asas. Vessubhı iza teneffes. Sat. Velkurani zizzikri belillezine keferu fi izzetin ve şikak.

Facebook Comments

Bir önceki yazımız olan Küfür eden kocaya okunacak dua başlıklı makalemizde kocanın ağzını dilini bağlamak, kocanın ağzını dilini bağlamak için dua ve kocanın dilini bağlamak hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this post