Bazı büyüler neden tutmaz

1 büyü zamanları.
ay takvimine bakacaksınız. ay batarken ve doğarken durumunu kaçırmalarını yada tam bilmemeleri. google girin ay takvimi diyin karşınıza siteler çıkacak göreceksiniz. eni ay diye çok küçük bir hilal ile başlangıç gösteriler sonra dolunay diye birde 3 gün kadar hiç ayıın görülmedi bir evre gösterilir.
hayılı işleri yeni ay yazan yerden dolunay yazan yere kadar
şer işleri dolunay yazan yerden karanlık ay denilen ayın hiç görülmedi yere kadar.
lanetleri ayınhiç görülmediği zaman yapacaksınız.
2. gezegen saatleri ve günleri sitemizde ve pek sitede bu konu hakkında bilgi var araştırın hiç yapamazsanız.
cumaresi pazara bağlayan gecede yapın. yani 00:00 güneş doğana kadar.
özelikle para şifa aşk işlerini güneş doğarken yapın.
3. dulara. en önemlileri konuda bu. bir uygulama gördünüz.
berhayuşın tan yuşın tan yuşun gibi şeyler yazıyor. bu ilk başta hoş güzel tamam ama sizin için değil. bu dua başkası için başka bir konuda başka bir zaman için yazılmış buna kasem denir yazi sizinle alakası yok. kasem oluışturmayı bilmiyorsanız. yapmayın. o duayıda hiç okumayın türkçe dua edin ya uygun olan bir dua seçin.
tuncina şahmeran gibi dulara geneldir. bunları tekli bir kadar okuyabilirsiniz.
4. vefk eğer isim vefki değilse örneğin cami simibib vefki. muid isminin vefki gibi o vefki yapmayın sizin için değil başkası için başka yazamnda başka bir konu için yapılmıştır. sadece isim vefklerini yazın türkçe olarak dua edin.
5. hiç bu işlerle ilgilnemmeişseniz ilk önce tarifleri değil büyü ile ilgili genel konuları iyice okuyun herşeyi öğrenin. sonra yapın tarfile başlamayın. küçük uygulamalrla başlayın.
6. düşünce çok önemlidir. uygulama öncesi uygulama ırasında ve uygulama sonrası düşünceniz sabit olsun yapacağım olacak. yapıyorum olacak yaptıp olacak acaba derseniz yapılan herey boşa gider.
7. asla ve asla kullanılmış malzeme kullanmayın. sadece ve sadece büyü de ilk olarak kullanın büyü bitiminden sonra bir daha başka şey için kullanmayın. bu büyü sırasında kullandığınız kalem. kağıt. masa örtüsü herşey için gecerli.
8. yazarken asla türkçe yazmayın. yani latin alfabesi sadece dua ederken. arapça okumanız zayıfsa okumayın türkçe oyun.
9. yazarken hata yaparsanız onu makasla kçük küçük kesin ve yakın sonrayeniden yazın.
10. plastik içeren hiç bir kullanmayın.
11. ışık yanerken elektironik cihaz çalışırken uygulama yapmayın. sadecemum yada kandil kullanın.
12. büyü sadece kendiniz için yapacaksanız yani ikinci kişi yoksa.kısaca sadecekendinizi etkilemek için bile yapıyors olsanız dna içeren bişey ekleyin. (saç tırnak tükürük kan. tene değmiş ve yıkanmamış giysi parcası.
boyalı saça asla uygulama yapmayın boyanmış saçın dnası bozulmuştur.
13. çok alkol kullan biris iseniz büyüyapmayın.
14. madde ağılmlısı iseniz büyü yapmayın.
15. çok et yiyen biri iserniz önce 28 gün kadar et yemeyin sonra büyü yapın.
16. kadınlar için adet döneminde büyü yapın. adet doğurkanlıktır kan ruhun sembolüdür. inancınızda adet dönemindeyken butür şeyler yapılmaz varsa yapmayın. inanç çok önemli çünkü.
17. büyü yapmak için yapmayın. sadece seviyorum diye büyü yapmayın. gercekten çok önemlisyse yapın kendinizi kandırabilirsiniz ama evreni kandıramazsınız. düşünceleriniz duygularınız inançlarınız net olsun.
18. rahatsız edildiyseniz büyü iptal edin yeniden yapın. büyü iptal etmeyi yukarda yazdım. rahatsız edilme. odanıza biri girmesi kapı telefon çalması vsvsvs.
19. evde büyü tutmayın hemen elmentle buluşturun su toprak ateş hava
20. dna yoksa çok çalışmanız lazım. bol bol imgileme bol bol zikir.

Facebook Comments

Bir önceki yazımız olan Zeka acmak için merkür büyüsü başlıklı makalemizde aptallıktan kurtulma büyüsü, zeka acma büyüsü ve zekileşme büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this post