Bağlama İksiri

Genellikle evli kadınların eşlerine karşı yaptığı bir uygulamadır.Gözü benden başkasını görmesin amacı ile yapılır.Bağlama iksiri yedirme içirme işlemi ile yapılanlarıyla beraber özel tılsımlar ile yapılanlarıda bulunmaktadır.Yapılan kişinin yaptırandan başkasını gözü görmez bozulması en zor iksirler arasındadır.

Bağlama iksiri;Kendine Bağlama iksiri,Göz Bağlama iksiri,Dil Bağlama iksiri,Erkeklik Bağlama iksiri,İki Kişiyi Bağlama iksiri,Bağlılık iksiri,Söz Dinletme iksiri,Sadakat iksiri,Erkeği Eve Bağlama iksiri,Kadını Eve Bağlama iksiri,Ayrı Olanlar İçin Bağlama iksiri,Sevgilini Kendine Bağlama iksiri,En güçlü Bağlama iksiri,En Etkili Bağlama iksiri,Gerçek Bağlama iksiri vb. gibi isimlerle ifade edilmektedir.Doğru ve Uzman kişiler tarafından yapılan bu işlemlerin tutma olasılığı çok yüksektir Vefk adı verilen tılsımlar en güçlü ve etkili olanlarıdır.

Facebook Comments

Bir önceki yazımız olan Aşk İksiri başlıklı makalemizde aşk iksiri nasıl bozulur, aşk iksiri nasıl yapılır ve aşk iksiri nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this post