Geri Getirme Duası ve Aşk Vefkleri


Medyum Olcay Yaklaşık 35 Yıldır Aşk Vefki,Aşk Büyüsü ve Bağlama Vefkleri üzerine çalışmalar yapan bu konuda dünya’da bilinen farklı yerlerde Havas ve Vefk ilimleri almış konusunda uzman,devamlı çalışan bir hocadır.Aile içi Huzur Muhabbet celbi ve Aile içi sıkıntılara ve üzüntülere ilmi yaklaşımlarla çözümler için bizi arayın. Derdinize Derman Bulun.Sevgiliyi geri getirme duası ile sevdiğiniz kişi ile bir ömür boyu kalıcı ve bağlı bir aşk yaşayabilirsiniz.

Aşk büyüsü günaha girmeden ve büyü yapmadan yapılmalıdır. Konuyla ilgili gerçek aşk büyüsü tarifleri ve yardımları burada. Davas ilmiyle gizli ilimler ve bakır levha ve gümüş levha beyaz bir atın sağ ön ayağından alınan kullanılmış, nal ceylan derisi erkek yada dişi bir “Kelbe” yani (Köpek) Bal ile hamur yoğrulur içine gerekli tılsım konulur sağ elinin içinde hamur ufalanırken kıyma tavada pişer ve içine tılsım konulur murat edilir niyet edilir kalbindeki fikrindeki kişi niyetine aklını fikrini yedi cemi endamını bağlama muhabbet ile ve sonra kişi erkek ise erkek kızsa dişi kelbe Yedirme ile sevdiğini kendine bağlama muhabbet celbi denenmiş tecrübe edilmiş en iyi aşk büyüsü başarılı ve garanti sonuçlar.

Aşık Etmek İçin Gideni Getirmek İçin Sevgilini Yada Eşini Bağlamak İçin Aldatılmamak İçin Terkedilmemek İçin Şifalı Dualar Etkili Büyüler Uzman Tecrübeli Medyum Olcay

sevgiliyigerigetirmeduasiAşık olamk çok güzeldir. Ama aşık olduğun kişinin sana verdiği değer ve sana hissetkleri bu güzel duygular için çok önemlidir. Sevdiği kişi tarafından sevilmeyen kişi için aşk büyük bir acıdan başka bir şey değildir. Aşık olduğun kişi tarafından sevilmenin güzelliklerini anlatalım. Belki unuttuğunuz belki özlediğiniz belkide hiç yaşamadığınız bir duygudur. Sevdiğiniz kişi size sevgiyle bakar size büyük bir aşk besler size sizin ona davrandığınız incelikte ve hassaslıkta davranır. Sizi tabiri caiz se hayatının merkezine koyar ki siz zaten bunu yapmışsınızdır. Karşılıklı aşk dünyada yaşanabilecek en güzel duygudur çünkü dünyada sadece ikiniz varsınız gibi bütün güzelliklerden faydalanır bütün sıkıntılardan beraber kurtulursunuz. Parasızlık dert değildir, hastalık dert değildir, okul dert değildir. Gerçekten sevdiğiniz de beraber olduğunuzda tek bir derdiniz vardır o da sevdiğiniz kişiyi kaybetmek…
Gelelim bütün bu duygulardan sonra sevdiğiniz kişiyi kaybettiğiniz o uğursuz o acı zamana. İki türlüsü vardır bu acının. Birincisi çok özlediğiniz o eski zamanları birdaha yaşayamamanın verdiği acı bir diğeri de sevdiğin kişi ile bir daha asla bir araya gelemeyeceğini düşünmek. Bir başkasının araya girmesi, sevdiğiniz kişiye bir başkasının dokunması. Sevdiğiniz kişinin de bir başka kişiye zamanında size dokunduğu gibi dokunduğunu düşünmek. Ağlarsınız yada ağlamazsınız ama günlerinizin tek bir insanın hayali ile harap olduğu bir gerçektir. Dünyadaki en büyük hastalık seven kişi için aşk acısıdır ve bir çoğunuz da bu acıyı çeken kişilersiniz. burada bu yazıyı okuyarak bu acınızı dindirmenin çarelerini ararsınız. Umut var dersiniz. Umut hep vardır. Üzülmeyin. Dertsiz derman yoktur.

Kimisi aşksız yaşayamaz kimisi aşktan korkar bir daha derki töbe aşk benden uzak dursun. Ben aşk benden uzak dursun diyenlerdeniz. Dertsiz başıma dert açmaya hiç gerek yok. birisi yeniden sevip değer veripte yeniden aynı kaybı yaşamak korkunçtur. Bu nedenle de çoğu insan değer vermekten ve aşık olmaktan çekinir. Haklılar aşk korkunç bir şeydir onlar için. bu nedenle de insanlar daha bir duygusuz daha bir hoşgörüsüz olur. Katılaşır. Sabah uyanıp işe gittiğinizde sabah sevgilinizden gelen bir mesala yüzünüzün gülmesi vardır bir de aynı şekilde kabuslarla uyanıp yine onsuz bir güne başlamak. Yani aşk sosyal hayatımızı etkilediği gibi başkalarının aşk acıları da bizim sosyal hayatımızı etkiler. Bu dünyada hep birlikte yaşıyoruz ve hep beraber bir şeylerin altından kalkıyoruz.

Peki aşk için neler yapabiliriz diye düşününce, zaten yapacağımız herşeyi yaptık. E ne kaldı geriye bir mucizemi. Evet adı mucizedir. Dua ve büyüler gerçek bir mucizedir. Nasıl etki eder diye merak ediyorsanız anlatayım. Siz bir dilek için aşık etmek için belli kilit dualardan bir tanesini yada bir aşık etme büyüsü yaptırdığınızda sevdiğiniz kişi size aşık olur. O dua yada büyülerin belli görevli varlıkları aşık olduğunuz kişiye sürekli sizi hatırlatır sizi gösterir bilincide aslında sizinle mutlu olduğunu ve sizi sevdiğini yerleştirir. Bu şekilde etki eden dua ve büyüler bu nedenle bu kadar güçlüdür. Peki gelelim diğer bir konuya, aşk duası ve büyüleri sizmi yoksa bir başkasımı yapmalıdır.

Örnek vererek açıklayayım. Elinizde bir pasta tarifi var ve çok sevdiğiniz bir kişi için bu pastayı yapmak istiyorsunuz. Malzemeler ve tarif bellidir. ama daha önce yapmadınız. Pasta kekini yakma ihtimaliniz var. Deneme yanılmaya zaman yok bir başkasından o pastayı alıp yiyebilir sevdiğiniz kişi. Sizde işinizi şansa bırakmayıp bir pasta uzmanına gidersiniz. Bu kişi hayatı boyunca binlerce kez pasta yapmış yani yanma ihtimali çok düşüktür. Zamanında pastayı size teslim eder. büyüde bu şekildedir. Sizde yapabilirsiniz ama nasıl yapılr biliyormusunuz. Bir bilen medyum hocadan yardım almak daha mantıklı değilmidir. Her ihtimalde sizinle çeşitlli dua ve büyüler paylaşıyoruz. Ama dua ve büyünün kriterleri vardır zamanları ve metaryalleri vardır.

Medyum Olcay ise size bu konuda çok kaliteli bir hizmet verir. Çünkü Medyum Olcay yıllardır okadar çok kişinin aşk dertlerine derman olup allah’ın izni ile çok kişinin yuvasını kurtarıp yuvasını kurmuştur. Sizde bu tür dertleriniz için dilerseniz bizi arayıp bizden yardım alırsınız dilerseniz de sitemizde verdiğimiz dua ve büyü uygulamalarını denersiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Sevgilinin Senin Aşkından Çıldırması İçin Dua

Sevgilinin Senin Aşkından Çıldırması İçin Duası, sevgilinizin size olan sevgisinin çok olması amacıyla yapılan bu büyü için sevgilinin 3 eşyası olmalı ve size ait 3 eşya olmalı. Sevgilinizin saçı tırnağıda bu eşyaların arasında olmalı. Üzerlerine aşağıdaki dua 320 defa okunur ve eşyalar yakılır.

Dua budur: Züyyine lin nasi hubbüş şehevati minen nisai vel benıne vel kanatıyril mükantarati minez zehebi vel fiddati vel haylil müsevvemeti vel en’ami vel hars* zalike metaul hayatid dünya* vallahü ındehu husnül meab.Kul e ünebbiüküm bi hayrim min zaliküm* lillezınettekav ınde rabbihim cennatün tecrı min tahtihel enharu halidıne fıha ve ezvacüm mütahheratüv ve rıdvanüm minellah* vallahü basıyrum bil ıbad.Ellezıne yekulune rabbena innena amenna fağfir lena zünubena vekına azaben nar.Essabirıne ves sadikıyne vel kanitıne vel münfikıyne vel müstağfirıne bil eshar.Şehıdellahü ennehu la ilahe illa hüve vel melaiketü ve ülül ılmi kaimem bil kıst* la ilahe illa hüvel azızül hakım.

Sevgilinizin Kıskanç Olmaması İçin Dua

Sevgilinizin Kıskanç Olmaması İçin Dua, Sevgiliniz sizi çok mu kısıtlıyor, sevgisi ve kıskançlığı sizi çok mu bunalttı, bu kıskançlık ilişkinize zarar mı vermeye başladı, o zaman bu dua tam size göre aşağıdaki duayı yazıp üzerinizde taşıyınız. dua budur:

 

Yestebşirune bi nı’metim minellahi ve fadliv ve ennellahe la yüdıy’u ecral mü’minın.Ellezınestecabu lillahi ver rasuli mim ba’di ma esabehümül karhu “sevgilinin adı” lillezıne “senin adın” ahsenu minhüm vettekav ecrun azıym.Ellezıne kale lehümün nasü innen nase kad cemeu leküm fahşevhüm fe zadehüm ımana* ve kalu hasbünellahü ve nı’mel vekıl.Fenkalebu bi nı’metim minellahi ve fadlil lem yemseshüm suüv vettebeu rıdvanellah* vallahü zu fadlin azıym.İnnema zalikümüş şeytanü yühavvifü evliyaehu fe la tehafuhüm ve hafuni in küntüm mü’minın.

Sevgilinizin Sizi İhmal Etmemesi İçin Dua

Sevgilinizin Sizi İhmal Etmemesi İçin Büyü, sevgiliniz size karşı ilgisiz ve sevgisiz ise aşağıdaki duayı bir kağıda yazıp rulo haline getirip bir mumum etrafına sarın ve bu sırada muma 7 yasin okuyun. Mumu sonra yakın ve mum bitene kadar ateşe bakarak niyetinizi söyleyin. dua budur:

Küllü nefsin zaikatül mevt* ve innema tüveffevne ücuraküm yevmel kıyameh* fe men zuhziha anin nari ve üdhılel cennete fe kad faz* ve mel hayatüd dünya illa metaul ğurur.Le tüblevünne fı emvaliküm ve enfüsiküm ve le tesmeunne minellezıne utül kitabe min kabliküm ve minellezıne eşraku ezen kesira* ve in tasbiru ve tetteku fe inne zalike min azmil ümur.Ve iz ehazellahü mısakallezıne utül kitabe le tübeyyinünnehu lin nasi ve la tektümuneh* fe nebezuhü verae zuhurihim veşterav bihı semenen kalıla* fe bi’se ma yeşterun.La tahsebennellezıne yefrahune bi ma etev ve yühıbbune ey yuhmedu bi ma lem yef’alu fe la tahsebennehüm bi mefazitem minel azab* ve lehüm azabün elım.

Aşık Etmek İçin Aşık Eden Büyü

Aşık Etmek İçin Aşık Eden Büyü, aşık etmek için aşık eden bir çok büyü bulabilirsiniz. aşağıdaki dua ile de bu dileğinize kavuşabilirsiniz. Sevgilinizin size aşık olması amacıyla aşağıdaki duayı yassı bir taş bularak taşın üzerine bir şekilde yazın. Taşı niyet edip 7 yasin okuduktan sonra suya atın.

Akarsu olmalı. dua budur: Ve ma kane li nebiyyin ey yeğull* ve mey yağlül ye’ti bi ma ğalle yevmel kıyameh* sümme tüveffa küllü nefsim ma kesebet ve hüm la yuzlemun.E fe menittebea rıdvanellahi ke mem bae bi sehatım minellahi ve me’vahü cehennem* ve bi’sel mesıyr.Hüm deracatün ındellah* vallahü besıyrum bi ma ya’melun.Le kad mennellahü alel mü’minıne iz bease fıhim rasulem min enfüsihim yetlu aleyhim ayatihı ve yüzekkıhim ve yüallimühümül kitabe vel hıkmeh* ve in kanu min kablü le fı dalalim mübın.E ve lemma esabetküm müsıybetün kad esabtüm misleyha kultüm enna haza* kul hüve min ındi enfüsiküm* innellahe ala külli şey’in kadır.

Sevgilinizle Cinsel Mutluluk İçin Dua

Sevgilinizle Cinsel Mutluluk İçin Büyü, cinsellik her ilişkide önemlidir bir yerde bir ilişkinin olmazsa olmazıdır. Fakat cinsel sorunlar varsa illaki bir yerlerden sorun da çıkar. Aşağıdaki duayı şeker üzerine 21 defa okuyup şekerleri hem siz hemde sevgiliniz eşit sayıda yemeli.

Sevgilinizle Cinsel Mutluluk İçin Dua

Dua budur: Ve ma muhammedün illa rasul* kad halet min kablihir rusül* e fe im mate ev kutilenkalebtüm ala a’kabiküm* ve mey yenkalib ala akıbeyhi fe ley yedurrallahe şey’a* ve seyeczillahüş şakirın.Ve ma kane li nefsin en temute illa bi iznillahi kitabem müeccela* ve mey yürid sevabed dünya nü’tihı minha* ve mey yürid sevabel ahırati nü’tihı minha* ve senecziş şakirın.Ve keeyyim min nebiyyin katele meahu ribbiyyune kesır* fe ma vehenu li ma esabehüm fı sebılillahi ve ma daufu ve mestekanu* vallahü yühıbbüs sabirın.Ve ma kane kavlehüm illa en kalu rabbenağfir lena zünubena ve israfena fı emrina ve sevvit akdamena vensurna alel kavmil kafirın.Fe atahümüllahü sevabed dünya ve husne sevabil ahırah* vallahü yühıbbül muhsinın.

Sevgilinizle Aranıza Girenleri Aradan Çıkarma Dua

Sevgilinizle Aranıza Girenleri Aradan Çıkarma Büyüsü, Bir ip alıyorsunuz ve içine 7 kere aşağıdaki duayı okuduğunuz suyun içinde 7 gün bekletin ve ipe iki düğüm atıp düğümleri ortadan bölüp her iki ayrı düğümü ayrı ayrı gece gömün. dua budur: 

 

Zürriyyetem ba’duha mim ba’d* vallahü semıun alım.İz kaletimraetü ımrane rabbi innı nezertü leke ma fı batnı muharranan fe tekabbel minnı* inneke entes semıul alım.Fe lemma vedaatha kalet rabbi innı veda’tüha ünsa* vallahü a’lemü bi ma vedaat* ve leysez zekeru kel ünsa* ve innı semmeytüha meryeme ve innı üıyzüha bike ve zürriyyeteha mineş şeytanir racım.Fe tekabbeleha rabbüha bi kabulin haseniv ve embeteha nebaten hasenev ve keffeleha zekeriyya* küllema dehale aleyha zekeriyyel mıhrabe vecede ındeha rizka* kale ya meryemü enna leki haza* kalet hüve min ındillah* innellahe yerzüku mey yeşaü bi ğayri hısab.

Sevgiliyi Rüyada Gördüttürme Duası

Sevgiliyi Rüyada Gördüttürme Büyüsü, sevgilinin seni rüyasında görmesi için bir bakır levha üzerine miski amber mürekkebiyle aşağıdaki dua yazılır. Bu levha kor ateşlere atılır. O sırada niyet edilir ve denirki bu levha nasıl yanıyorsa sevdiğimin kalbide benim için öyle yansın.

Dua budur: Festecabe lehüm rabbühüm ennı la üdıy’u amele amilim minküm min zekerin ev ünsa* ba’duküm min ba’d* fellezıne haceru ve uhricu min diyarihim ve uzu fı sebılı ve katelu ve kutilu le ükeffiranne anhüm seyyiatihim ve le üdhılennehüm cennatin tecrı min tahtihel enhar* sevabem min ındillah* vallahü ındehu husnüs sevab.La yeğurranneke tekallübüllezıne keferu fil bilad.Metaun kalılün sümme me’vahüm cehennem* ve bi’sel mihad.Lakinillezınettekav rabbehüm lehüm cennatün tecrı min tahtihel enharu halidıne fıha nüzülem min ındillah* ve ma ındellahi hayrul lil ebrar.Ve inne min ehlil kitabi le mey yü’minü billahi ve ma ünzile ileyküm ve ma ünzile ileyhim haşiıyne lillahi la yeşterune bi ayatillahi semenen kalıla* ülaike lehüm ecruhüm ınde rabbihim* innellahe serıul hısab.Ya eyyühellezıne amenusbiru ve sabiru ve rabitu vettekullahe lealleküm tüflihun.

İlişkide Kaçınılması gereken hatalar

Her ilişkide birçok tartışma vardır ve bunu yok etmek mümkün değildir. Önemli olan körüklenmesini azaltmak ve sorunları konuşarak halletmektir. Ama çoğu ilişkilerin bozulmasının sebebi olan karşılıklı saygının kaybolması ve kavga esnasında yapılan davranış ve sözler ilişkinin zedelenmesine en çok neden olan şeylerdir. İlişkiyi en çok zedeleyen davranış ise karşınızdakinin kırılacağını bildiğiniz halde yani bel altı sözler söyleyerek tartışmayı daha da kızıştırmak ve partnerinizi hayal kırıklığına uğratmaktır. Kırılacağını bildiğiniz halde sırf acı çekmesi için söylediğiniz sözler karşınızdaki kişiyi çok kötü etkiler, ayrıca bunu çok sevdiği kişinin yapması ayrıca üzmüş olacaktır.

Eğer sorununuzu normal bir şekilde çözmek istiyorsanız birbirlerinizi suçlamamalısınız. Bu sorunu büyütmekten başka hiçbir işe yaramayacaktır. Birbirinizi suçlamanız hem çözüme ulaşmanızı engeller, hem birbirinize olan saygınızı kaybetmenizi sağlar hem de ilişkiyi olumsuz yönde etkiler. Suçlamak iletişimi tamamen koparır, hatta sorundan bile uzaklaşarak birbirlerinizin hatasını arayarak birbirinizi suçlamaya çalışırsınız. Yapılan bir diğer hata da sorunu çözmeden rafa kaldırmak ve yok saymaktır. Çözemediğiniz her sorun çözüme ulaşana kadar tekrar yüz üstüne çıkacak ve aynı şeyleri tekrar yaşamak zorunda kalacaksınız. Buda her iki tarafı da zor şartlarda bırakarak ilişkinin zedelenmesini sağlar. Sorunları yok saymak bir süreliğine düşünmekten sizleri kurtarabilir ama bu olayın tekrar yaşanmayacağı anlamına gelmez.

Geçmişte yaşadığınız sorunları da her yeni bir sorunda tekrar gündeme getirmek ve yüz üstüne çıkarmak çok saçma ve sorunu çözümsüz haline getiren bir hatadır. Samimiyet ve ilişkiyi devam ettirebilmek için geçmişte yaşananları bir daha hatırlamamak şartıyla üzerinizden atmanız ve her konuda tekrar yüz üstüne çıkarmamanız gereklidir. Birbirlerinizle olan tartışmalarınızda duygu ve düşüncelerini önemsizleştirmemeli ve her zaman empati kurmalısınız. Tartışmalarınızda konuyu anlamadan parlamamalı ve daha kötü sonuçlara neden olmamalısınız. Yapmamanız gereken şeyleri öğrendiğinizde zaten yapmanız gerekenleri kendi kendinize öğrenmiş olacaksınız.Tartışmaları saygı çerçevesi içerisinde ve özgürlükleriniz içerisinde çözmeniz sizin için yararlı olacaktır.

Platonik Aşktan Kurtulmak için ne yapmalı

Birçoğumuzun çocukluğunda veya gençliğinde öğretmenine, arkadaşına, akrabaya vs. duyulan platonik aşkları vardır. Bunlar ilerde hatırlayıp, güleceğiniz belki aşık olduğunuz kişiye gülmek için anlatacağınız çok güzel anılar olarak kalır. Ancak bazı karakterdeki insanlar bu durumu çok ciddiye alır ve aşkını saplantı haline getirir. Bunlardan kurtulmanız çok önemlidir. Aşık olduğunuz kişi evlenip hayatını mutlu mesut yaşarken, siz hala aşkın acısını çekebiliyor ve evlendiğiniz halde hala platonik bir aşk yaşıyor olabilirsiniz. Platonik aşlardan kurtulmak için yapmanız gereken şeyler vardır. Bunlar sizin için çok daha iyi olacak ve yaşadığınız ama kurtulmak istediğiniz platonik aşktan kurtulmuş olacaksınız.

Platonik aşkınızdan kurtulmak için iletişimi kesmeyi başarmalısınız. Bu sizin için çok zor olacak ama bunu yapmanız gerekli. O kişiyle görüşmeyin, mesaj atmayın, aramayın kısacası hayatınızda öyle birisi yokmuş gibi davranın. Bu sizin unutmanızı kolaylaştıracaktır. Arkadaşlarınızla bolca vakit geçirin, aktivitelere katılın. İletişimi kestiğiniz süre zarfında hatırlamamanız için iyi bir yöntem olacaktır. Arkadaşlarınıza sorununuzu anlatan ve onlarda çözüm yolu isteyin. Sizi eğlendirmelerini ve düşünmemenizi sağlayan şeyler yapmalarını isteyin. Bu aşk döneminde size zarar veren üzüntü ve siniri sağlıklı bir yöntemle dışarı atmanız gereklidir. Bunu yapmak için en iyi yöntem ağlamaktır. Yalnız kaldığınız zaman, aklınıza geldiği zaman istediğiniz kadar ağlayın. Bu sizin deşarj olmanızı sağlar ve üzüntü, sinirinizin azalmasına yardımcı olur. Bir müddet sonra isteseniz de ağlayamayacaksınız. Çünkü içinizde olan üzüntü ve öfke bir müddet sonra ağlamalar yardımı ile tamamen dışarı atılmış olacak ve bu sizin unutmanızı kolaylaştıracak en önemli yöntemdir. Zaten yavaş yavaş unuttuğunuzu da fark etmiş olacaksınız.Artık platonik aşkınız beyninizde eskisi gibi yer etmeyeceğinden emin olun. Tamamen düşünmemek için kendinize bir uğraş bulun. Mesela uzun süredir yapmayı planladığınız ama yapamadığınız bir uğraş olabilir. Özellikle bir dil kursu veya enstrüman kursu size çok iyi gelecektir. Bu sayede platonik aşkınız artık aklınıza bile gelmeyecek.Sizi tamamen kurtaracak yöntem ise yeni bir aşk bulmak ve onunla vakit geçirmek.Bu yöntem ile tamamen platonik aşkınızdan kurtulmuş ve yeni bir hayata merhaba demiş olacaksınız.

Sevgiliniz Sizi Aldatıyorsa Yapmanız Gerekenler

Aldatma ilişkilerin en romantik, en tatlı yerinde birden gelebilir. Karşı taraf tamamen şok etkisi geçirebilir ve nerede yanlış yaptığını anlamakta zorluk çeker. Çünkü yanlışı yapan kendisi değil aldatan kişidir. Eğer siz de bir aldatılan tarafsanız kendinizde suç aramayın. Aldatma olayı pişmanlıklarla sonlansa bile ilişkiyi temelinden sarsacak çok önemli bir sorundur. İşin zor tarafı ise ihanete uğrayan kişinin ilk şoku atlatmasıdır. Sevgilinizin gözlerine bakmaktan çekinir hale gelirsiniz. Sürekli kendinizi suçlar ve aldatmanın nedenlerini kendinizde ararsınız. Sorun sizinle alakalı olmadığı halde kendinizi hedef seçersiniz. Karşı taraf eğer bunu alışkanlık haline getirmişlerse pişman olma gibi bir durumları olmaz. Karşısındakini bir aptal yerine koyar ve suçüstü olana dek bunu itiraf etmezler.

Şoku atlattıktan sonra en zor kararlardan birini vermek zorunda kalırsınız. Onu affetmek mi yoksa hiçbir şey olmamış gibi davranmak mı? Sevgilinizin sizi nasıl aldattığını sürekli beyninizde tekrarlamak zorunda değilsiniz. Buna takılıp kalmamalısınız. Bir insana hayatınız boyunca küs kalamazsınız. Herkes hatalar yapabilir ancak karşınızdaki kişi affedilmeyi hak ediyor mu bunu bilmeniz gerekmektedir. Kendinize sevgilinizi gerçekten affedebileceğinizi sorun. Eğer sevgiliniz gerçekten size karşı dürüst olmaya başladıysa ve yalan söylemediğine emin olmaya başladıysanız bu soruya evet cevabı verebilirsiniz. Pişmanlık duyuyor ve acı çekiyorsa onu zamanla affedebileceksiniz. Tabiî ki bu kısa bir süre olmayacaktır. Aylar veya yıllar sürebilir ki bunu karşınızdaki kişi de bilmelidir.

Sevgilinizi yaptıklarından dolayı affetmek ve başkası ile hayal etmek üstesinden gelinmesi çok zor bir durumdur. Bu gibi durumlarda aldattığı kişinin sizinle karşılaştırılamayacak kadar bedbaht biri olduğunu aklınıza getirmektir. Eğer hak ediyorsa sevgilinize bir şans vermeniz size kalmış bir cevaptır.

Sevdiğinize Kavuşmak İçin Yapmanız Gerekenler

kavusmak-300x199Sevdiğinden ayrılan ve kavuşmak isteyen birçok insan vardır. Kendinizce formüller bulmaya, taktikler geliştirmeye çalışırsınız bazen umutsuzluğa kapılırsınız. Kavuşma anının hayallerini kurmak sizi tekrar güçlendirir. Ki olması gereken de budur, her zaman güçlü olmalı ve yılmamalısınız. Sizin için çok zor ve stresli bir dönem olur. Bazen birden umutlarınız canlanır ve gayretlenirsiniz, bazense imkânsızlıklar içerisine bürünürsünüz. Bir zamanlar onun için çok değerli olan siz belki de aklına gelmiyorken siz bir köşede acı ve özlem çekiyorsunuz. Ancak hiçbir zaman peşini bırakmamalı ve kader deyip kenara çekilmemelisiniz. Daha da güçlenmeli ve savaşmalısınız. Kenara çekilmek ve umudu kesmek gönül için bir çözüm değildir. Hakkıyla seviyorsanız kalbinizin sesini dinlemelisiniz.

Her ayrılığın bir sebebi vardır. İnsan psikolojisini yabana atmamak gerekmektedir. Her ayrılıkta olduğu gibi kendi ayrılığınızın da nedenini bulmalı ve işe bunu çözmekle başlamalısınız. Bunu yapabilmek için şu anda bulunduğunuz ruh halinden dışarı çıkmak ve kendinize yeni şeyler katmalısınız. Kendinizde yapmanız gereken şeylerden biri de sakinleşmektir. Aklınızda olan kötü düşünceleri silin, gerekirse ağlayın ama çok sakin olmayı başarın. Olayı ve ayrılığın sorununu mantık çerçevesinde düşünün ve gerçek sebebi bulun. Bu sizi çözüme götürecek ilk etmendir.

Sorunları bulduktan sonra mantıklı çözümler üretmek ve çözebildiklerini kendi çapınızda çözmelisniz. Hiçbir sorun çözülmeden ortadan kalmaz bunu unutmayın. Çözülmeyen bir sorun uzun zamanlar bile geçse tekrar karşınıza gelecektir. Bunları yaptıktan sonra sorun ve çözümler doğrultusunda kendinizi hem fiziksel hem de ruhsal olarak değiştirmelisiniz. Kendinize olan güveninizi arttırmalı ve en uygun noktada eski sevgilinizle irtibata geçmelisiniz. Bu bir ortak arkadaş yardımıyla veya bir programda gerçekleşebilir.yapmanız gerekenler ilk bakışta çok olay gelebilir ama aslında yapılması biraz zaman ve hırs gerektiren şeylerdir.Üzerinizde bulunan bütün stres v olumsuz düşüncelri atın ve aşkınızın peşinden koşun.

Facebook Comments